Low Carb Diet Calculator

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Cloforce LLC
Low Carb Diet Calculator, düşük karbonhidratlı diyet gıdalarla beslenmenize yardımcı olacak bir uygulamadır.

Vücudunuzdaki karmaşık karbonhidratlardan kurtulmanıza yardım ederek; yağ, protein, karbonhidrat değerlerinizi öğrenebileceğiniz Low Carb Diet Calculator uygulaması her türlü gıda ile de uyumludur.

5 milyondan fazla yiyecek veri tabanında arama yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde aradığınız herhangi bir yiyeceğin noktasal değerini de bulabilirsiniz.  App Store uygulamalarının en kolay ve kullanışlı uygulaması olan Low Carb Diet Calculator, 2 milyon barkod veri tabanında arama yapabilirsiniz. Ayrıca barkodlu herhangi bir şey için puan değerine de ulaşabilirsiniz.

Yiyeceğiniz gıdaların barkodlarının fotoğrafını okutabilir, vücudunuza yarar mı yoksa zarar mı sağlayacağını öğrenebilirsiniz. Bu özellik sayesinde yiyeceklerin içerisinde ne kadar yağ veya protein olduğunu görebilir, ne kadar kilo alacağınızı gözlemleyebilirsiniz.

Aranmış tüm bilgilerin veya gıdaların 3 aya kadar geçmişini görüntüleyebileceğiniz bu uygulama ile kendi değerlerinizi oluşturabilir, dilediğiniz bilgiye kolayca sahip olabilirsiniz.

Kilo vermenize yardımcı olan Low Carb Diet Calculator uygulaması sizin için oldukça faydalı bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı sizde hemen cihazınıza yükleyin, yediğiniz gıdalar hakkında detaylı bilgilere sahip olun!

Daha Fazla Göster
Low Carb Diet Calculator indir